Moda zza oceanu

Trzeba przyznać, że zza oceanu przychodzi do nas wiele fantastycznych rzeczy, Nie tylko takich do kupienia, ale również takich, jak chociażby Walentynki, czy też Halloween, które są bardzo fajne i przynoszą wszystkim mnóstwo radości.

Na weselu

Również kilka tradycji weselnych przywędrowało do nas zza oceanu i trzeba przyznać, że bardzo dobrze się u nas przyjęło. Jak chociażby małe, ale gustowne podziękowania ślubne dla wszystkich gości. Czy też warto wspomnieć o księdze gości weselnych, gdzie wszyscy zebrani mogą umieszczać jakieś zabawne wpisy, życzenia pełne powagi, czy nawet takie ciut gorszące (no, ale w końcu Para Młoda jest dorosła, więc można). Sesje w plenerze to również pomysł zza granicy. Do takich pomysłów należy również niezbędnik weselny dla gości w formie koszyczka.

Ratunek w potrzebie

Przyznajcie się, że już niejeden raz byliście na jakimś weselu, czy też chociażby na klubowej imprezie i zrobiła Wam się dziurka w rajstopach? Oczywiście tyczy się to Pań. Ale Panowie również są w patowej sytuacji, kiedy np. oderwie im się guzik od koszuli, czy też po prostu brzydko im pachnie z ust od jedzenia, czy też napojów. Taki własny koszyczek weselny na ratunek służy właśnie do tego, aby pozytywnie rozwiązać takie sytuacje.