Niezapomniane zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Przygotowania ślubu i wesela wymagają przemyślenia wielu ważnych elementów. Jedną z najważniejszych spraw jest oczywiście zapraszanie wszystkich gości. Wybór zaproszeń jest kluczową decyzją, ponieważ to właśnie one zostaną w domach bliskich Pary Młodej już na zawsze.

Na jakie zaproszenia się zdecydować?

Po pierwsze, należy pamiętać o tym, że trzeba je wybrać kilka miesięcy przed dniem ślubu. Muszą bowiem zostać dokładnie wydrukowane, a później dostarczone wszystkim gościom. Obecnie, wybór dostępnych na rynku zaproszeń jest ogromny. Mogą być one tradycyjne: w jasnym kolorze, otwierane na imiona i nazwiska Młodej Pary. Kolejną opcją są te specjalnie wycinane, posiadające ażurowe wzory. Jeszcze inne to zaproszenia zwijane w rulon, czy dostarczane w pudełkach. Warto jest poszukać jeszcze czegoś innego.

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Są to elegancko wydrukowane (na grubym i sztywnym papierze) zaproszenia, które są dogłębnie spersonalizowane. Zawierają bowiem zdjęcie Młodej Pary – jeszcze z czasów narzeczeństwa. Jest to doskonały pomysł, gdyż stają się one jednocześnie niezapomnianą pamiątką dla wszystkich gości. Zdjęcie może być kolorowe lub czarno-białe. Typowa cena zaproszeń ślubnych ze zdjęciem tego gatunku waha się najczęściej od dwóch do czterech złotych.