Róż na weselu

Wielu osobom róż kojarzy się z kiczem, jednak jest to bardzo wdzięczny kolor, który idealnie pasuje do takich uroczystych okazji jak śluby. Jest tak wiele odcieni różu, że każdy wybierze coś dla siebie i mimo tego, że większość panów na początku kręci nosem ( bo przecież róż jest niemęski )  to później są zachwyceni wyglądem sali weselnej i Kościoła.

Ten kolor nadaje klasy i elegancji, bardzo dobrze komponuje się z większością wnętrz, niezależnie od tego czy panuje w nim zimna czy ciepła tonacja. Różowe dekoracje sugerują, że klimat na weselu jest elegancki i w dobrym guście. Z tych względów jest on najczęściej wybieranym motywem kolorystycznym na weselach.

W barwie różu

Wiele osób zapomina, że motyw przewodni wesela to nie tylko dekoracje i kwiaty znajdujące się na sali. Są to także dekoracje w Kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, zdobienia samochodu państwa młodych a także zaproszenia!

Wybór zaproszeń ślubnych różowych jest bardzo szeroki. Ze względu na to, że ten właśnie kolor jest najchętniej wybieranym kolorem jako motyw przewodni, jest cała masa zaproszeń o różowym odcieniu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaproszenia ślubne różowe z motywem kwiatowym są bardzo dobrym wyborem podczas organizacji wesela w stylu rustykalnym, ponieważ idealnie wpisują się w kanon tego stylu. Oczywiście najlepiej, żeby te zaproszenia oprócz koloru różowego posiadały także elementy zielone, a koperty powinny być z szarego, surowego papieru. Takie zaproszenia sugerują, że klimat wesela będzie swobodny.