Zaproszenia ślubne – jakie wybrać?

Projekt zaproszeń ślubnych jest wyzwaniem dla każdej pary młodej. Mogą wykonać go samodzielnie lub z pomocą firmy, która zajmie się wydrukiem. Na co zwrócić uwagę, wybierając wygląd zaproszeń? Które kwestie są najważniejsze?

Spójność z weselem – czy to ważne?

Projektując przyjęcie ślubne, zazwyczaj wybiera się przewodni motyw. Może to być ulubiony kolor, ale nie tylko. Świetnie sprawdzi się także coś, co nawiązuje do pasji pary młodej. Idealnie, jeśli motyw przewodni wesela pojawi się także na zaproszeniach. Kiedy na przyjęciu zaplanowano pokaz fotografii pary młodej, to można wybrać takie weselno-ślubne zaproszenia z fotografią, które zapewnią gościom przedsmak tego pokazu.

zaproszenie na ślub ze zdjęciem pary młodej

Jakość – jeden z najważniejszych elementów

Szukając zaproszeń ślubnych ze zdjęciem czy jakimkolwiek innym wzorem, warto stawiać na jakość. Tylko wtedy będą się one prezentowały idealnie. Profesjonalna firma zadba o wydruk. Fotografia czy wzór na zaproszeniu będą wyraźne i w pięknie odwzorowanych kolorach. Co ważne, zaproszenia nie są drogim elementem przyjęcia, a jedna sztuka to koszt około 3-6 zł. Z tego powodu warto postawić na nieco droższą opcję, żeby mieć pewność co do jakości papieru, wydruku oraz kolorów, a także tego, czy wszystkie nasze potrzeby zostaną wzięte pod uwagę.