Najciekawsze atrakcje weselne dla małych dzieci

Bańki mydlane, gołębie albo motyle wypuszczane na ślubie mogą okazać się wspaniałą atrakcją weselną dla dzieci. Bardzo wiele Par Młodych niestety popełnia duży błąd i w dniu swojego ślubu całkowicie zapomina o najmłodszych gościach. Warto poważnie zastanowić się nie tylko nad przygotowaniem specjalnego kącika dla małych dzieci, ale również nad tym, aby przygotować im kilka miłych niespodzianek.

mała dziewczynka na weselu

Klaun i anioły na szczudłach

Serca najmłodszych uczestników wesela z pewnością podbije klaun albo specjalne aniołki na szczudłach. Są to nie lada atrakcje weselne nie tylko dla najmłodszych dzieci, ale również dla tych nieco starszych. Jest to najprostszy sposób, aby zapewnić dzieciom rozrywkę, a rodzicom chwilę wolnego i możliwość aktywnego udziału w weselu.

Balony z helem

Dla dzieci wspaniałą atrakcją weselną mogą okazać się także zwykłe baloniki z helem. Na bardzo wielu weselach organizowane są zbiorowe akcje wypuszczania baloników z helem w powietrze.

Fontanna czekoladowa

Nie lada atrakcją dla dzieci może okazać się także fontanna czekoladowa. Jest to najlepsza apetyczna atrakcja weselna, przede wszystkim dla największych wielbicieli słodyczy. W słodkiej czekoladzie można zamoczyć ciastka, wafelki, truskawki, banany lub winogrona.

Chcesz zobaczyć więcej pomysłów? Przeczytaj tutaj o innych atrakcjach weselnych: https://rozsadnewesele.pl/4-widowiskowe-atrakcje-weselne/