Najmodniejsze motywy dekoracyjne sali weselnej!

Organizując wesele, z pewnością zależy Wam na sytym i gustownym ugoszczeniu zaproszonych osób. Najmniejsze gesty, decydują o ich samopoczuciu na imprezie i tym, jak ją zapamiętają. Powinno być zatem nastrojowo, a wręcz zachwycająco! Aspektem pierwszym jest miejsce, czyli sala weselna, a przede wszystkim jej aranżacja. Warto, zadbać o to, by od wejścia robiła wrażenie. Tegoroczne, weselne trendy aranżacyjne, zapowiadają się na prawdę ciekawie! Sprawdźcie zatem, jak modnie zaaranżować wesele w 2021 roku!

Dekoracje florystyczne!

Kwiaty od zawsze stanowią część weselnych dekoracji. Spotkamy je już w Kościele, a także na sali weselnej. Przewodni może być jeden rodzaj kwiatów lub ich połączenia. Tym razem najmodniejszym wyborem będą kompozycje dość minimalistyczne, a zarazem nieco dzikie. Ten naturalny efekt ma zapewnić artystyczny nieład kompozycji, przybliżający nam widok łąki. Modną opcją będą również kwiatowe girlandy i motywy florystyczne na papeterii ślubnej.

Sala weselna w jasnych i pastelowych barwach!

Jeśli chodzi o kolorystykę, to zgodnie z modą weselną 2021, odchodzi się raczej od wyrazistych, czy czasem nawet krzykliwych barw. Dominujący do tej pory granat, czy bordo ustępują lżejszym barwom. Najlepiej wybrać jeden kolor przewodni w pastelowym odcieniu. Może to być błękit, róż, trafnym wyborem będzie również delikatna brzoskwinia. Taka subtelna kolorystyka, prezentuje się elegancko i wprowadza romantyczny nastrój. 

Romantyczne ozdoby świetlne!

Gra świateł zawsze zapewnia ciekawy, nieco tajemniczy, a tym samym romantyczny nastrój. Dlatego, wszelkie ozdoby ledowe, świetlne girlandy i lampiony są mile widziane na sali weselnej. Fantazyjne świeczniki i miłosne, świecące napisy doskonale urozmaicają aranżację. To zdecydowany strzał dziesiątkę, jeśli chodzi o tegoroczne, trendy weselne.