Zimne ognie – jak wykorzystać je na weselu?

Wesele to szczególny i wyjątkowy czas zarówno dla pary młodej, jak i zaproszonych gości: przyjaciół i rodziny. Przeważnie planowanie wesela to kilka długich miesięcy przygotować, wyborów i dogadywanie wszelkich szczegółów. Młodzi chcą, aby wszystko wyglądało idealnie tak, jak sobie zaplanowali, a przy tym chcą zapewnić miły wieczór i noc swoim zaproszonym gościom. Jest to dość trudne i pracochłonne zadanie. W tym artykule przedstawimy ciekawą formę atrakcji: zimne ognie na wesele.

Magiczne zdjęcia i film z wesela 

Zimne ognie na weselu mogą wyglądać naprawdę spektakularnie i magicznie. Jeśli posiadamy dobrego fotografa i w miarę rozgarniętych gości możemy utworzyć tam cudowne kadry, które zostaną w naszych albumach ze zdjęciami na lata i będą przepiękną pamiątką z tego szczególnego dnia. 

Zimne ognie mają to do siebie, że pięknie wychodzą na zdjęciach. Mogą wyglądać jak magiczne różdżki lub mały pokaz fajerwerków, który goście będą trzymać w swoich dłoniach. Dodatkowo, goście będą mieli poczucie, że przyłożyli się do jednej z atrakcji. Zbliża to ich do siebie, a zobaczenie tego na żywo jest równie wspaniałym doświadczeniem i celebracją wieczoru młodej pary.

Motyw przewodni wesela – czy zimne ognie pasują na każde wesele? 

Obecnie wiele par wybiera tak zwane motywy tematyczne na swoje wesela. Jest to ciekawy pomysł, który pomaga utrzymać imprezę w jednej konwencji, sugeruje też często gościom prezenty czy kolory w jakich powinni przyjść ubrani. Takie motywy jeszcze bardziej podrasowują zdjęcia z imprezy, a para czuje się komfortowo w temacie przewodni, którzy sami wybrali. 

Tutaj może pojawić się wątpliwość, czy zimne ognie będą pasować na wszystkich imprezach. Naszym zdaniem są na tyle uniwersalne, że tak. Często decydują się na nie pary, które chcą mieć magiczny klimat na weselu, w stylu Harry’ego Pottera. Świetnie nadadzą się też do tematyki zimowej – zapalone zimne ognie przypominają śnieżynki. Będą też genialnie wyglądać w towarzystwie roślin, zieleni, drzew czy kwiatów.