Problem z zawieszkami na alkohol

Przygotowując przyjęcie weselne pragniemy zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Nie zawsze jest to jednak wykonalne, a czasami w ostatnim momencie okazuje się, że jednak o czymś zapomnieliśmy. Często jest tak w przypadku ozdób na alkohol, który mają na imprezie spożywać nasi goście.

Szybki zakup zawieszek

Jeśli do wesela zostało jeszcze kilka dni, to nie ma zazwyczaj żadnego problemu z zakupem zawieszek na alkohol weselny jak modele z tej strony. Przynajmniej nie powinno być. Jeśli jednak czasu jest mało, to zakup przez Internet może być złym rozwiązaniem. Pozostaje nam kupno gotowych ozdób w sklepie z akcesoriami weselnymi, o ile taki sklep znajduje się w naszej okolicy.

zawieszka na alkohol weselny

Wydrukuj lub kup wstążkę

Jeśli czasu jest mało, to możemy wydrukować zawieszki i samemu je wykonać. Można również zdecydować się na zakup papieru samoprzylepnego i naklejenie pięknych rysunków, napisów bezpośrednio na butelce alkoholu.

Ostatecznym rozwiązaniem, które również nie jest złe, jest zakup wstążek i zawiązanie ich na butelkach. Wstążka sprawi, że butelka będzie wyglądać znacznie okazalej. Nie na każdym weselu muszą być przecież zawieszki na alkohol weselny, choć przyjęło się już, że w większości przypadków są. Jeśli jednak nie mamy szansy na ich zakup, to wstążka będzie świetnym ratunkiem.