Odpowiednia oprawa ślubu cywilnego

zdjęcie pary po ślubie

Każda młoda para, która decyduje się tylko na ślub cywilny, może z powodzeniem postarać się o taką oprawę tego wydarzenia, jak w przypadku ślubu kościelnego. Chociaż przebieg ślubu cywilnego jest dużo szybszy i prostszy, zawarty w ten sposób sakrament małżeństwa jest tak samo ważny, jak przysięga złożona sobie przed ołtarzem w kościele.

Odpowiednia oprawa ślubu cywilnego

Warto rozpocząć już od samego wizerunku państwa młodych. Jeżeli tylko mają oni taką ochotę, mogą założyć na siebie prawdziwie ślubny strój, z długą białą suknią z welonem u panny młodej włącznie. Do tego oczywiście piękne kwiaty. Para młoda powinna prezentować się nienagannie, nawet jeżeli jest to kolejny ślub rozwodników. Biała suknia będzie trochę nie na miejscu, ale o elegancji szyku nigdy nie wolno zapominać.


Sprawdź, jakie są koszty ślubu cywilnego tutaj: https://rozsadnewesele.pl/slub-cywilny-koszt-formalnosci/


Dojazd do sali weselnej

Na etapie przyjęcia weselnego po ślubie cywilnym, zwykle wszystko odbywa się już tak samo jak w przypadku ślubu kościelnego. Do sali weselnej trzeba jednak się jeszcze jakoś dostać. Warto również w tym aspekcie zadbać o odpowiednią oprawę. Oczywiście można zamówić zwykłą taksówkę, która podjedzie pod urząd o ustalonej godzinie, głupie jednak zorganizować dla siebie jakiś inny, trochę ciekawszy środek transportu. Na rynku nie brakuje stylizowanych syren albo innych samochodów z poprzednich epok, jak również nowoczesnych samochodów o sportowej linii, które można wynająć z okazji własnego ślubu. Warto to zrobić by poczuć się świetnie, w końcu ślub cywilny to tak samo ważna uroczystość jak ślub w kościele.