Jak zaskoczyć swoich gości weselnych?

zdjęcie zaproszenia lawendowego

Klasyczne zaproszenia ślubne można nabyć praktycznie w każdym większym sklepie z dodatkami weselnymi. Lepszy efekt można uzyskać wykonując ręczne zaproszenia ślubne lawendowe, które zawierać będą indywidualne akcenty pary młodej. Warto zastanowić się także nad zaprojektowaniem zaproszeń, które zawierają fotografie z sesji narzeczeńskiej.

Jakie zaproszenia są w modzie?

W dzisiejszych czasach producenci oferują bardzo wiele różnorodnych zaproszeń, dzięki czemu można zaskoczyć swoich gości weselnych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim zaproszenia w formie puzzli. Jako obraz można wybrać nie tylko fotografię, ale również datę i miejsce ślubu. Prawdziwym hitem sprzedażowym są także drewniane zaproszenia, które są zdecydowanie najmodniejszym trendem ostatnich lat. Od kilku sezonów króluje także tradycyjne lawendowe zaproszenie na ślub i wesele, które pasować będzie do wielu stylów.

Jakie są najpopularniejsze wzory i style zaproszeń ślubnych?

Wybierając zaproszenia ślubne warto skupić się na tym, aby wyznaczały one określony styl, w którym organizowana będzie cała uroczystość i przyjęcie. W Polsce najpopularniejszymi stylami zaproszeń ślubnych jest styl boho, rustykalny, eko, nowoczesny i glamour. Dużym zainteresowaniem cieszą się także zaproszenia koronkowe i ze zdjęciem. Jeżeli chodzi o sam kolor zaproszeń to od wielu sezonów króluje nie tylko biel, ale również bordo i wszelkie odcienie chabrowego lub czerwieni. Warto postawić także na granat i fiolet (lawenda) w każdej postaci.