Księga gości na przyjęciu weselnym

Każdy z pewnością kojarzy księgi gości weselnych wykładane na stół, w których można zostawić swój podpis, życzenia, dedykacje. Obecnie bardzo wiele narzeczonych decyduje się na takie rozwiązanie i trudno się temu dziwić, gdyż jest to doskonała pamiątka ze ślubu i wesela. Jaką księgę gości wybrać?

Musi być oryginalnie

Wcale nie trzeba ograniczać się do standardowego albumu, można wybrać nietypowy wzór, który przyciągnie uwagę gości weselnych na tyle, że księga będzie stanowić jedną z atrakcji na przyjęciu. Księgi gości przeważnie otrzymuje się w zestawie z zaproszeniami ślubnymi. Można wybierać spośród gotowych rozwiązań, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie zaprojektować księgę gości, szczególnie jak zależy nam na tym, żeby była niepowtarzalna. Można też skorzystać z inspiracji znalezionych w sieci na przykład na portalach społecznościowych – to prawdziwa kopalnia pomysłów. Nietypowe księgi dla gości na wesele muszą robić wrażenie, ciekawić, zaskakiwać, tak aby żaden gość zaproszony na przyjęcie nie przeszedł obok nich obojętnie.

To wcale nie musi być książka czy album

Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia – księga gości w formie globusa? mapy? ogromnego monogramu? Można i tak, wszystko zależy od naszych upodobań oraz stylu, w jakim urządzamy przyjęcie weselne. Im bardziej nietypowo, ciekawe, tym lepiej, bo goście chętniej będą zostawiać w księdze swoje dedykacje. Tak naprawdę ze zwykłych wpisów i dedykacji można zrobić naprawdę ciekawą atrakcję na przyjęciu, warto o tym pomyśleć.