Perfekcyjne zaproszenia ślubne

Organizując własne wesele, ma się ogrom obowiązków z nim związanych. To także czas na skomponowanie wszelkich atrakcji i przyjemności, które będą towarzyszyły tego jakże szczególnego dnia. Ważnym aspektem może być ustalenie konkretnej tematyki ślubu, która sprawi, że całość będzie idealnie się ze sobą łączyć i nawet najmniejszy szczegół zostanie dopracowany pod każdym względem. Jednym z nich będzie nietypowe zaproszenie na ślub, które to jako pierwsze dotrze do gości i uchyli im rąbka tajemnicy.

Nietuzinkowe warianty

Postawienie na indywidualność jest fajną opcją, która odchodzi od standardów. Jeżeli motywem na weselu będą paprocie, to na zaproszeniu można umieścić ich grafikę lub dołączyć żywą gałązkę. Jeśli postawimy na treść informującą o przedstawieniu teatralnym, w którym to Para Młoda odgrywa główne role, to załącznikiem do zaproszenia mogą być różnorodne okulary z patyczkiem, które potem zostaną wykorzystane do wykonania rewelacyjnych zdjęć. A z kolei w przypadku zamiłowania do żeglarstwa czy też podróżowania – z zaproszenia można zrobić swoistą mapę naszego rejsu w tym niesamowitym dniu.

Jakość i oprawa graficzna

W oryginalnych zaproszeniach ślubnych możemy wybrać konkretny rodzaj papieru: o określonej grubości, kolorze, zawierający strukturę. Do pełnej aranżacji dostosowane zostają ozdoby, ażurowe detale, wstążki, sznurki, które połączą całość w jedno. Całą tę oryginalność można zamknąć w kopercie, pudełku, rulonie, harmonijce. Ważne, aby prezencja była wytworzona z dbałością o każdy drobiazg i goście mogli poczuć się docenieni.