Moda na zabawne zaproszenia ślubne

Zaproszenia na ślub z humorystycznymi akcentami, są coraz popularniejsze.

Jakie wzory są aktualnie najmodniejsze?

Zabawne zaproszenia ślubne – jakie wybieramy?

Z obserwacji firm zajmujących się oprawą ślubów wynika, że najczęściej sięgamy po zaproszenia ślubne z humorem personalizowane przy pomocy zdjęć państwa młodych lub ich karykatur.

Takie śmieszne zaproszenia na ślub zawsze są inne niż wszystkie. Już po uroczystości i weselu, stanowią miłą pamiątkę tego dnia, wywołując uśmiech na twarzy.

Chętnie wybierane są również te, które w zabawny sposób „oswajają” popularne stereotypy związane z małżeństwem. Zazwyczaj dość frywolne, chętnie wybierane są przez osoby, które organizują ślub i wesele w niedużym gronie rodziny i najbliższych przyjaciół.

Zabawna może i powinna być również treść zaproszenia. Wystarczy dodać rym do tradycyjnej formuły, by ją odświeżyć i sprawić, że wywoła uśmiech na twarzach przyszłych gości weselnych.

Zamawiając zaproszenia ślubne, również te z humorem, mamy zazwyczaj możliwość personalizacji treści i wiele osób z niej korzysta.

Takie bardzo osobiste zaproszenia ślubne, są naprawdę wyjątkowe, bo tworzone przez samych zainteresowanych, którym zawsze zależy na tym, by ich ślub i wesele wyróżniały się spośród innych.

Zaproszenia wykonywane ręcznie – gwarancja niepowtarzalności

Aby być całkowicie pewnym unikalności swoich zaproszeń ślubnych, niektóre pary decydują się wykonać je własnoręcznie. Wymaga to pewnych umiejętności i czasu, ale efekt z pewnością daje sporo satysfakcji. Może więc warto spróbować wykonać zaproszenia ślubne z humorem własnoręcznie?