Co zawierać powinny podziękowania dla gości?

Wiele par młodych ma przed ślubem pełne ręce roboty. Jest to wyjątkowa okazja, a niejedna osoba twierdzi wręcz, że to najważniejszy moment w życiu. Nic więc dziwnego, że chcemy, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Obok zaproszeń, sali, muzyki i wielu innych ważnych elementów, warto pomyśleć także o podziękowaniach dla gości: https://z-milosci.pl/kategoria/eleganckie-podziekowania-slubne/podzikowania-dla-rodzicw-oraz-goci. Co powinny one zawierać?

Treść podziękowania

Przede wszystkim warto pomyśleć o odpowiedniej treści. Podziękowania dla gości mogą być skomponowane zarówno elegancko i uroczyście, jak również zabawnie i mniej formalnie. Wszystko zależy tylko od nas i od całej koncepcji uroczystości.

Podpisy pary młodej

Nie można zapominać również o podpisach pary młodej. Za co dziękujemy i komu, jest oczywiście bardzo ważne, jednak szczególnie ważne jest także to, by goście, zabierając ze sobą podziękowania, mogli przeczytać, kto właściwie im dziękuje.

Upominek

 

W ostatnich latach szczególnie dużą popularnością cieszą się podziękowania z jakimś upominkiem. Można umieścić go w specjalnym, papierowym pudełku, razem z treścią podziękowań, jak również po prostu zostawić na weselnym stole, przy każdym talerzu. Wśród popularnych upominków dla gości znajdują się świeczki, słoiczki miodu, małe figurki i wiele innych.