Jakie zawieszki na alkohol ślubny wybrać?

W dzisiejszych czasach jest moda na zawieszki na alkohol ślubny, dlatego też na naszym rynku pojawiło się bardzo wiele rzetelnych firm, które oferują tego typu dekoracje. Jest to najprostszy i najszybszy sposób na poprawienie estetyki trunku stawianego na stole. Oryginalne zawieszki na wódkę weselną mogą okazać się również bardzo przydatne, gdy będziemy wręczać gościom alkohol jako podziękowanie za udział w uroczystości.

przykład zawieszki weselnej na wódkę

Jakie zawieszki wybrać?

W Internecie można znaleźć bardzo wiele gotowych wzorów do wyboru. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że na naszym rynku istnieją również profesjonalne firmy, które specjalizują się w projektowaniu zawieszek na alkohol ślubny. Osoby, które czują się na siłach mogą oczywiście zaprojektować i samodzielnie wykonać własne zawieszki. Wcale nie jest to trudne i czasochłonne zadanie, a własnoręcznie przygotowane zawieszki przynoszą wiele frajdy.

O czym należy pamiętać?

Wybierając zawieszkę na alkohol warto w pierwszej kolejności poważnie zastanowić się jaki wierszyk albo anegdotę wybrać. Im śmieszniejszy wierszyk, tym lepiej. Bardzo ważną rolę pełni również sama czcionka, którą jest napisany tekst na zawieszce. Musi być ona bardzo czytelna i przejrzysta. Warto zadbać również i o to, aby wszystkie elementy graficzne pasowały do motywu wesela.